banner180

Norveç'te 3 çocuğu elinden alınan Kiriş ailesi evlatlarına bugün kavuştu‏

Kiriş ailesi çocuklarına kavuştuktan sonra mutluluktan gözyaşlarına boğuldu.

Norveç'te 3 çocuğu elinden alınan Kiriş ailesi evlatlarına bugün kavuştu‏
Yetkililerle 2 saat toplantı yaptıklarını belirten çocukların babası Konyalı Halil Kiriş,  üç ay boyunca yetkililerin haftada iki kere, bazen de haber vermeden eve gelerek çocukları kontrol edeceklerini belirtirken, yetkililerin kendisini ve eşini de çocuk eğitimi kursuna göndereceğini, kursta, çocuklara verilecek disiplinin sınırlarının öğretileceğini ifade etti.

Çok mutlu olduklarını söyleyen baba Kiriş, ''Allah hiç kimseyi evlatlarından uzak bırakmasın'' dedi. Çocukların ilk sözlerinin ''baba bize, portakal suyu alırmısın? Demesi olduğunu söyleyen baba Kiriş, hemen çocuklarına meyve suyu aldığını belirtti.Atila ALTUNTAŞ / İsveç Gündemi

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2015, 16:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
ømer guven/norvec
ømer guven/norvec - 8 yıl Önce

cok mutlu oldum kardeslerim.bøyle olmali savmali hemen pes etmemeli sonucta bunlar bizim cocuklarimiz!!yuce Allah sizie yardim eden herkesten Allah raziolsun....mutlulugunuz daim olsun....

Mehmet
Mehmet - 8 yıl Önce

Allah bir daha size ve baska ailelere bøyle bir ayrilik vermesin

Cengiz Küçükçelik
Cengiz Küçükçelik - 8 yıl Önce

Ailenin birleşimi şahsen beni çok mutlu etti, Emeği geçen toplum ferdlerine,isveç gündem çalışanlarıma ve yetkililere tşk ederim..

Aileyi tanımama rağmen, aile içinde çocuklara yönelik hiç bir şekilde baskı ve şiddetin olmadığına dair inançlı ve emindim, ki çocukların aileye bırakılmasıda beni yanıltmadı..
"Muhakak çok şeyler vardır" diyenlere sesleniyom; hiç bişey yok kardeşim, bi iki ufak bahaneye dayatarak çocuğunu elinden alıp asimile etmekten öte düşündükleri hiç bişey yok..

Şartlı anlaşmayla iade ; sen kalk örneğin adam öldür, hakim şartlı anlaşmayla seni salıversin, aklımız mantığımız kesecekse bunu !
Ciddi anlamda şiddet olsaydı çocuklar 18 yaşına kdr devletin himayesinde olurdu, kurumun elinde kanıtlayacak doküman olmadığı için çocukları saldılar.. Bu devletin içinde fahişelik var arkadaş..

N.coskun
N.coskun - 8 yıl Önce

cok guzel olmus anne babadan alinan basit bi sekilde alinmasi son derece iyi bir sistem degil .iyi aristirilip ondan sonra bu yola gidilmesi lazim

Sabriye Mehmed İsveç
Sabriye Mehmed İsveç - 8 yıl Önce

Ayleye çok çok geçmiş olsun Rabbim bir daha böyle acı yaşatmasın

bir genc
bir genc - 8 yıl Önce

Bir olun , diri olun , saglam durun ki diger muslumanlara ørnek olsun..
Keferelere teslimiyet degil Allah a teslimiyet ilmi ile davaniz daim, yuvaniz bereketli ve kazaniz hayirli ugurlu olsun

Yusuf yaman
Yusuf yaman - 8 yıl Önce

Norveç karşında eski türkiye yok.

ayse
ayse - 8 yıl Önce

Cok mutlu oldum. Bu aciyi yasatmamalari gerekiyordu bu ileye. Sosyal hizmerler kurumunun bu talebi cocuklari almadan once yapmasi gerekiyordu. Yazik degilmi bu insanlara bu kadar aci cektirdikten sonra. Yinede rabbim hic bir insana bu aciyi yasatmasin ailenin gözu aydin


SIRADAKİ HABER

banner194

banner6