Londra’da yılın Türk düğünü!

Londra’nın bilinen mekânlarından İstanbul restaurant sahibinin çocukları psikolog Süleyman Üzüm, Vodafone yöneticilerinden Özlem Öz ile görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Londra’da yılın Türk düğünü!

DAMADIN anne ve babası Gönül- Hüseyin Üzüm, gelinin anne ve babası Fahriye- Halim Öz ve damadın amcası Hasan Üzüm, konukları kapıda karşıladı. Yeni çift Düğün salonuna üstü açık klasik eski model Bentley marka araç ile geldiler. Kervan Banqueting Suite’de gerçekleşen gecede gelin ve damat alkışlar arasında DJ’ Hançer’in çaldığı, Love Nwantiti parçası eşliğinde salona girdi ‘You’re Still the One’ ile dans ettiler. Damadın babasının İngiltere Alevi Kültür Merkezi ve Cemevi’nin (İAKM- Cemevi) geçmiş dönem başkanlarından olması nedeniyle geceye çok sayıda cemevi görevlisi de katıldı.

DOLAR YARIŞI

Davetliler gelin ve damadın başına dolar atmak için adeta yarışa girdiler. Düğün pastasını birlikte kesen Süleyman- Özlem Üzüm, birbirlerine pasta yedirerek “Mutluluğumuz daim olsun” dediler. Gecede solist Nasır Kırbıyık eşliğinde Grup Sine Milli ve 4 davul eşliğinde Gold Davul Zurna ekibi düğüne davetli konukların doyasıya eğlenmesi için yoğun çaba sarf ettiler.

Hurriyet

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2022, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6