banner180

Evinin önünde bıçaklanan Türk genci hayatını kaybetti

Türkiye kökenli 17 yaşındaki Ali Baygören, İngiltere’nin başkenti Londra’daki evinin önünde sırtından bıçaklanarak öldürüldü.

Evinin önünde bıçaklanan Türk genci hayatını kaybetti


Kahramanmaraşın Pazarcık ilçesine bağlı Tilkiler köyünden İngiltere’ye yerleşen vatandaşların kurduğu İngiltere Tilkiler Derneği’nin Onursal Başkanı Mustafa Kendir’den alınan bilgiye göre, korkunç Cinayet talihsiz gencin ailesiyle yaşadığı evin önünde meydana geldi.
Tilkiler Köyü’nden İngiltere’ye göçen üç çocuklu İbrahim-Hatice Baygören çiftinin en küçük çocukları olan Ali Baygören (17), dün öğleden sonra, yaz tatilinde çalıştığı iş yerine gitmek için evinden çıktı.
Så detta är vad sovställningen säger om ens hälsa!Din sovställning säger mycket om digreadbakery.com>

Onclick Popunder
Ali Baygören evinden ayrılalı henüz birkaç dakika olmadan arkasından gelen 3-4 kişilik siyahi bir grup tarafından bıçaklandı ve olay yerinde can verdi. Olay yerine çağrılan polisler çevreyi kordon altına alırken, cinayetin neden işlendiği henüz bilinmiyor.

Cinayetten 4-5 saat sonra çevrede yaşayan vatandaşlar bir araya gelerek derneğin önünden Tottenham Polis Karakolu’na kadar yürüdüler. Yağmur altında gerçekleştirilen yürüyüşe yaklaşık 500 kişi katıldı. Katılımcılar arasında Britanya Alevi Federasyonu (BAF) Eş Başkanı Dilek İncedal, İngiltere Alevi Kültür Merkezi ve Cemevi Eş Başkanı Filiz Koç da vardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6