banner54

Dünya bu görüntüleri konuşuyor!
ABD'nin Texas eyaletindeki bir hapishanedeki görüntüler dünya gündemine bomba gibi düştü. Yabancı basının manşetlerine taşıdığı haber, Türkiye'yi tutuklamalar konusunda eleştiren ABD'nin tutuklulara yaptığı kötü muameleyi gözler önüne serdi.
Geçtiğimiz yıl yerel bir suçtan dolayı hapise giren ve hapishanede hayatını kaybeden 35 yaşındaki 4 çocuk babası Michael Sabbie'nin hapishane gardiyanları tarafından gördüğü korkunç muamelenin görüntüleri ortaya çıktı.

NEFES ALAMAYAN ADAMIN SURATINA BİBER GAZI SIKTILAR

The Huffington Post'ta yer alan habere göre, Sabbie 22 Temmuz'da çıkarıldığı mahkemeden hücresine dönmek üzereyken nefes almakta zorluk çekmeye başladı. Sabbie nefes almakta zorluk çektiğini gardiyanlara anlatmaya çalıştı ama gardiyanlar onu zorla hücresine sürüklemeye başladılar. 5 gardiyanın yer yatırıp tartakladığı Sabbie'nin yüzüne gardiyanlardan biri biber gazı sıktı. Zaten nefes almakta zorluk çeken adam acı içinde yalvarmaya başladı.

DEFALARCA KEZ YALVARDI

Yayınlanan görüntülere göre tam 19 kez gardiyanlara "Lütfen nefes alamıyorum, zatüreyim, lütfen yardım edin" diyen Sabbie daha sonra zorla üstünde kıyafetleri ile soğuk duşun altına sokuldu. Gardiyanlar tarafından sürüklenerek hücresine geri götürülen Sabbie sabaha karşı hücresinde ölü bulundu.
banner8
Anahtar Kelimeler
ABDPolisşiddet
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner6

banner7