banner198

Burger King'de dayak yiyen o çocuğun kamera görüntüleri ortaya çıktı!

Aç karnını doyurmak için müşterilerden artan patatesleri yiyen çocuğa meydan dayağı atan vicdansız müdürün dayak anı görüntüleri ortaya çıktı

Şirinevler'deki Burger King şubesinde 21 Ocak Çarşamba günü meydana gelen olayda iddiaya göre Suriyeli küçük bir çocuk, müşterilerden biri kalktıktan sonra içeri girip, masada arta kalan patatesleri yemek için aldı. Ancak restoranın şube müdürü, küçük çocuğu yakalayıp dövmeye başladı. Bunun üzerine bazı müşteriler ve çevreredikler, şube müdürüne tepki gösterdi. Çocuğun yerde ağlarken çekilmiş fotoğrafları, sosyal medyaya düşünce firma büyük tepki topladı.

Gelen tepkiler üzerine firma, şube müdürünün işine son verdi, kamuoyuna açıklama yapmak zorunda kaldı.

ŞUBE MÜDÜRÜ İŞTEN ÇIKARILDI, TEPKİLER DİNMEDİ
Yapılan açıklamada, "21 Ocak'ta Şirinevler Burger King restoranında gerçekleşen olaya ilişkin olarak aşağıdaki açıklamayı sizinle paylaşmak isteriz. TAB Gıda, 1995 yılından bu yana Burger King’in Türkiye’de Ana Lisans Hakkı sahibi olarak faaliyetini sürdürmekte ve tüm Burger King çalışanlarına düzenli olarak gerekli eğitimleri vermektedir. Söz konusu olay, Lisans Alan İşletmecimiz (Franchise) tarafından işletilmekte olan Şirinevler restoranında yaşanmış olup, öncelikle olaydan dolayı TAB Gıda olarak duyduğumuz üzüntüyü belirtmek isteriz. Yaşanan bu üzücü olayın Şirketimiz ve markamız tarafından asla kabul edilemeyeceğini bildirir Lisans Alan İşletmecimizin (franchise), olayda adı geçen çalışanının iş akdine haklı sebeple son verdiği bilgisini tarafınızla paylaşırız" denildi.

Ancak firmanın bu tututmu da tepkileri dindirmeye yetmedi.

KAMERA GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI
İşte o kovulan müdürün Suriyeli çocuğa attığı yumruğun güvenlik kamerasına yansıyan görüntüsü de ortaya çıktı. Bazı televizyon kanallarında yayınlanan görüntüler, olayın vehametini tüm çıplaklığıyla gözler önüne serdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2015, 23:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner6