banner180

Avrupa'da Türk Baba Dehşeti: 4 ölü

Fransa'da yaşayan Gökhan Daşdemir isimli bir baba, eşi ve 2 çocuğunu boğarak öldürüp intihar etti.

Avrupa'da Türk Baba Dehşeti: 4 ölü
Folschviller’deki Daşdemir ailesine ait müstakil evde anne ile 3 ve 7 yaşlarındaki çocuklarının boğularak öldürüldüğü, bileklerinde kesik bulunan baba Gökhan Daşdemir’in de hayatını kaybettiği belirlendi.

EŞİNİ VE ÇOCUKLARINI BOĞDU
Folschviller Belediye Başkanı Gabriel Müller, yerel basına yaptığı açıklamada, dün öğleden sonra ortaya çıkan dramın kentte şok etkisi yarattığını söyledi.

SONRA İNTİHAR ETTİ
Aileyi ziyarete giden annenin kız kardeşinin olayı fark ederek jandarmaya haber verdiğini aktaran Müller, yapılan incelemelere göre baba Daşdemir’in önce çocuklarını ve eşini öldürdüğü, daha sonra da intihar ettiğinin anlaşıldığını söyledi.

AKRABALARI TATİL İÇİN TÜRKİYE'DE
Daşdemir çiftinin yakınları ise karı kocanın bir süredir sorunlar yaşadığını ancak garaj kapısının açık olması ve ailenin aracının evden 200 metre uzakta bulunması nedeniyle cinayetihtimalinin de araştırılması gerektiğini dile getirdi.

Ailenin aynı kentte yaşayan akrabalarının yaz tatili için Türkiye’de bulunduğu öğrenildi. Bölge Savcılığı’nın ve güvenlik güçlerinin araştırmalarının devam ettiği; kurbanların kesin ölüm nedeninin, yapılacak otopsinin ardından netlik kazanacağı açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2016, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6